Ceník

Vstupní nezávazná konzultace stojí 290 Kč a trvá cca 45 min. Až poté, co se seznámíte se všemi službami, systémem spolupráce a bude vám sympatický i váš nový poradce, tak se teprve finálně rozhodnete, jestli se stanete naším novým klientem. 

Základní péče se vždy vejde do částky 6000 Kč a hradí se na 2 platby, nikoliv předem v plné výši (to je bohužel běžná praxe většiny ostatních poraden)

Díky příspěvkům jsou u nás služby výrazně levnější, než v jiných poradnách v Praze. V péči proto máme i maminky na mateřské dovolené, studenty a důchodce, kteří by si jinak nemohli dovolit zaplatit za výživové poradenství více než deset nebo patnáct tisíc. Celková částka se samozřejmě odvíjí od služeb, které si u nás objednáte. Jsme si jisti, že to Vaše peněženka zvládne a že budete spokojeni. Na nezávazné vstupní konzultaci s Vámi nastavíme takové parametry péče, které pro Vás budou vhodné a hlavně finančně přijatelné.  

Platební karty nepřijímáme, úhrada je pouze v hotovosti. 

Dárkové poukazy

Rádi byste věnovali svým blízkým dárkový poukaz k nám do ordinace? Zavolejte a po telefonu domluvíme, co vše si budete přát do poukazu zahrnout.

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé