Detoxikace těla - Detoxikační očistná kúra

Aby tělo bylo zdravé a správně fungovalo, je zapotřebí mu zajistit odpovídající péči. Detoxikační kúry jsou zdravé a tělu velmi prospěšné. Za mou praxi jsem vytvořil několik speciálních detoxikačních jídelníčků, které absolvujete pohodlně a bez pocitu hladu. Své tělo pročistíte, odkyselíte, zbavíte jej přebytečné toxické vody a nastartujete metabolismus. Očistná kúra je vhodná jako start hubnutí a redukce tělesné hmotnosti.

Jelikož nedoporučuji výplachy střev, domácí klystýry, umělé vyvolávání průjmů například pitím slané vody, mám pro každého klienta individuálně sestavenou očistnou kúru z vybraných, lehce stravitelných potravin s vysokým podílem vlákniny a vody.

Očista střev a nastartování metabolismu trvá v mé ordinaci jen jeden týden, v jehož průběhu nemusíte pocítit tolik obávaný hlad. Mou kúru doporučuji opakovat 4 x ročně a brát ji jako generální úklid střev například po Vánocích, Velikonocích, náročné dovolené, případně kdykoliv, kdy je tělo vystaveno nadměrnému množství nevhodných potravin či alkoholu.

Chcete nastartovat pozitivní změnu? Nechte si poradit, jak tělo pročistit. Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci a sami uvidíte, jak se budete cítit po prvním týdnu v mé péči.

Kontaktovat mě je tak snadné...

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé