O mně

Jmenuji se Martin Spilka, nutriční specialista jsem od roku 2000 a nabízím odborné služby v oboru výživového poradenství. Více jak 6500 klientů jsem naučil kdy, co a v jakém množství jíst, aby se udrželi nejen v dobré tělesné i psychické kondici, ale především zredukovali svůj tělesný tuk a snížili metabolický věk. Dnešní doba je hektická. Většinu času věnujeme práci, rodině, dalším povinnostem a sami se odbýváme. Navštivte mou nutriční ordinaci a do dobré kondice dostanu nejen vás, ale i vaše nejbližší. Stačí se jen naučit, jak zdravě a správně jíst a to za pomoci jen běžně dostupných potravin.

Martin Spilka - výživový poradce

Mám pochopení

Provádění jednotlivých změn je vždy lepší, pokud se děje postupně. Nikdo z nás se také nevyhne situaci, kdy čas od času zahřešíme méně vhodnou potravinou. Nebojte, i s tím se počítá. Naučím vás, jak to vše zvládnout.

Martin Spilka - nutriční specialista

Umím podpořit

Hubnutí sice není těžké, ale není ani jednoduché. Se správnou podporou a vědomím, že v tom nejste sami, se vše zvládá lépe. Po celou dobu, co budete u mě v péči, budu tím, na koho se můžete kdykoliv obrátit a požádat o radu.

Martin Spilka - výživový odborník

Vždy poradím

Za téměř 20 let praxe není snad situace, se kterou bych se nesetkal. To je pro vás jistota, že budete ve správných rukách. Krásné české přísloví praví „dobrá rada nad zlato“. Ano, to mohu potvrdit a ve výživě to platí dvojnásob.

Díky mým službám dnes chodí po světe mnoho zdravějších lidí, kteří žijí plnohodnotnější život.  

Nemějte obavy nastartovat změnu k lepšímu

Většinu mých klientů spojuje jedna věc - obava, zda i oni to zvládnou. Není divu, když za sebou mají nespočet pokusů o redukci váhy. Opravdu tyto obavy mít nemusíte. Stačí jen nedělat chyby, ale od toho jsem zde já, abych vás vše naučil. Již po měsíci v mé péči zjistíte, že to jde a že zdravé hubnutí je do značné míry i zábava. Budete se cítit lépe, změna se projeví na vaší náladě a poznají to i lidé z vašeho okolí. Přečtěte si reference mých klientů, mrkněte na ceník a když si následně vezmete kalkulačku do ruky, zjistíte, že po pár týdnech máte celou investici zpátky, protože ušetříte za nevhodné potraviny.

Přijďte si pro rady, změní vám to život

Nyní vás od změny k lepšímu dělí jen jedna konzultace za 290 Kč. Shodit přebytečná kila není zase taková věda. Naučím vás, jak na to.

Chcete se naučit co, kdy a v jakém množství jíst? Objednejte se.

Kontaktovat mě je tak snadné...

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé