Sestavení jídelníčku - Naučte se správně sestavit jídelníček

Za naprostou prioritu mého výživového poradenství považuji, že učím klienty vytvářet si své vlastní zdravé jídelníčky za pomoci běžně dostupných potravin. Na začátku spolupráce dostanete několik ukázkových jídelníčků, aby každý měl inspiraci, jak to má vypadat a na co si dát pozor. Bohužel žádný poradce nemůže vědět, co klientům chutná, jaké potraviny chtějí mezi sebou kombinovat, jak často, v kterou denní dobu atd. Pokud si jídelníčky budete schopni sami sestavit, máte vyhráno.

Moji klienti v rámci služby Sestavení jídelníčku obdrží přístup do speciální aplikace pro tvorbu jídelníčků. Naučíte se používat různé potraviny a vytvářet tak pestré jídelníčky plné rozmanitých chutí. Uvidíte, to vás bude bavit a změnu si doslova budete užívat. 

Sestavte si vyvážený jídelníček s odpovídajícím množstvím bílkovin, sacharidů, tuků a přijaté energie. Jen takový jídelníček zabrání pocitu hladu a nepříjemným chutím na sladké. Jen se správným jídelníčkem můžete účinně bojovat s nadváhou a uspět.

"Aby se tělo mohlo obezitě bránit, je zapotřebí hodně jíst" Šimek a Grosmann, Návštěvní den

Chcete trvale zhubnout a váhu si udržet? Objednejte se na konzultaci.

Kontaktovat mě je tak snadné...

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé