Výživové poradenství

Celá má filozofie výživového poradenství je založena především na odhalení dosavadních stravovacích chyb. Ty vedou ke zpomalení metabolismu a tím i ke zvyšování tělesné hmotnosti. S ohledem na zdravotní stav vybereme ty správné a běžně dostupné potraviny, které je možné konzumovat. Naučím vás, co, kdy a kolik jídla je zapotřebí sníst.

Nepoužívám žádné doplňky stravy. Nejsou totiž zapotřebí! Bude-li výživový plán individuálně nastaven s ohledem na nutriční hodnoty a bazální metabolismus, výsledek se dostaví. Neexistuje však jídelníček shodný pro všechny. Odlišný jídelníček má žena, co chce doladit pár cm na své postavě a jiný manuálně pracující obézní muž. 

Základem je pitný režim

Není to objev století. Ví to všichni, ale jen málo lidí ho skutečně dodržuje. Voda je nesmírně důležitá, bez ní to nepůjde. Je třeba pít průběžně během celého dne. Více o pitném režimu a jeho vlivu na zdraví se klient dozví při první návštěvě. 

Objednejte si nezávaznou konzultaci a ujistěte se, že s mým přístupem, zkušenostmi a radami, výsledků dosáhnete.

Kontaktovat mě je tak snadné...

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé