Výživový poradce - Nutriční ordinace - Naučím vás správně jíst

Jak poznat kvalitního výživového poradce?

Výživových a nutričních poradců jsou tisíce, avšak většina z nich nemá pozitivní recenze, neboť svůj byznys mají založen pouze na prodeji nejrůznějších potravinových doplňků. S tím já zásadně nesouhlasím! Moje dlouholetá zkušenost mě každý den utvrzuje, že výsledků může dosáhnout kdokoliv i bez užívání tablet nebo koktejlů. 

Výživový poradce vám pomůže vyřešit problém s nadváhou

Nejčastěji se na výživové poradce obracejí s žádostí o pomoc osoby s nadváhou či obezitou. Vždy je zapotřebí odhalit příčiny, proč si tělo neustále tvoří tukové zásoby a následně správně nastavit nová pravidla ve stravování. K redukci je vyžadována alespoň lehčí pohybová aktivita (chůze je plně dostačující) a snažit se dodržovat časy jednotlivých jídel. Jen tak lze dosáhnout trvalých výsledků bez negativních dopadů na zdravotní stav. Bude-li však lidské tělo vystaveno nárazovému stravování, hladovění a nezdravému způsobu života, neexistuje žádná odborná pomoc.

Proč bych se měl stát vaším výživovým poradcem právě já?

Jednodušše proto, že ve své praxi používám především lidskost, porozumění, neprodávám žádné produkty na hubnutí, do jídelníčku budete zařazovat pouze běžné potraviny a finančně jsou mé služby daleko dostupnější, než kdekoliv jinde. Dále proto, že se v této problematice skutečně vyznám a není snad problém, se kterým bych se za svou bohatou praxi nesetkal. Mohu také ve vší upřímnosti a skromnosti říct, že mě mají klienti rádi a žádají mě, abych pomohl i lidem z jejich okolí. Budu vám vždy nejprve pozorně naslouchat, proč za mnou přicházíte. Následně vám předám cenné informace, jak vlastně to naše lidské tělo funguje. Zjistíme příčinu dosavadních neúspěchů, stanovíme výživový plán, budu vás neustále podporovat a budeme se radovat z dosažených výsledků. 

Potřebujete poradit od výživového poradce? Kontaktujte mě.

Kontaktovat mě je tak snadné...

Co je nového?

Výživový poradce

Kdo je výživový poradce a jaké služby klientům poskytuje? Čím se liším já od ostatních? O tom všem je mé představení výživového poradce.

přečíst celé

10. 4. 2019 - Nové reference

Ani ne za týden od nového designu webu už máme další reference. Je to úžasné. Děkujeme za důvěru

přečíst celé

5. 4. 2019 - Máme první nové zákazníky

Nový web je evidentně účinný a máme díky němu první nové zákazníky zajímající se o sestavení zdravého jídelníčku.

přečíst celé